אנטיפארוס לוגראס מולוס פונדה קולימבית'רס דריוס סנטה מריה לפקאס גולדן ביץ' אמבלאס אליקי פיסו ליבאדי פאריקיה נאוסה

Activities & Attractions

האי פארוס הוא יעד רגוע לטיולים קלילים ולהרבה ים וחופים. בין האטרקציות באי פארוס יש קייטסרפינג, צלילה, דייג, שייט ביאכטה, השכרת סירות, טיולי טרקטרונים, מדיטציה ויוגה, רכיבה על סוסים, ספורט ימי וכדורעף חופים
רוב החופים והעיירות שקטות למדי מלבד נאוסה ופריקיה שחיי הלילה שלהם תוססים. 

קייטסרפינג Kitesurfing in Paros
פארוס הוא בין היעדים המפורסמים ביוון לקייטסרפינג ולגלישת רוח. מועדון קייטסרפינג גדול מצוי על חוף פונטה Pounta במערב האי, מול חופי האי אנטיפארוס, במקום ניתן להשכיר ציוד, לעשות קורסים למתחילים או למתקדמים.

 

 

צלילה בפארוס Diving in Paros
באי פארוס קיימים לפחות חמישה מועדוני צלילה והם מציעים קורסים למתחילים, השכרת ציוד לצוללים עצמאיים, וצלילות היכרות חד פעמיות.
עשרות מטוסי קרב שהופלו כאן במלחמת העולם השנייה וספינות קרב או ספינות אחרות שהוטבעו סביב האי פארוס הם רק חלק קטן מחווית הצלילה באי פארוס, המים הצלולים והדגה העשירה מספקים חווית צלילה מדהימה.
כמה ממועדוני הצלילה בפארוס: 
Aegean Diving College ADC בחוף כריסי אקטי
Cycladic Diving בדרום האי, בישוב אליקי Alyki
Dounas Divers בנאוסה
Eurodivers בפונדה Pounda
Paros Scuba Club גם בכריסי אקטי
Pro Divers בסנטה מריה, צפון מזרח פארוס
X-ta-Sea בנאוסה


אופניים בפארוס Bicycle paros

תוואי השטח באי פארוס מאפשר רכיבה נוחה, גם לרוכבי כביש וגם לרוכבי שטח. ברמה האתגרית יותר ניתן לעשות מה שנקרא hilldown והוא נפוץ מאד באי פארוס, ירידה עם האופניים מאחת הגבעות באי פארוס בתנאי שטח. בפארוס יש היצע של חנויות המספקות את האפשרויות להשכרת אופנים כולל כל הציוד הנלווה הדרוש. האי פארוס הוא יעד מקסים לרכיבה על אופניים.


חוף קוליביטרס Kolymbithres
הוא חוף חולי יפיפה ואחד המיוחדים בפארוס. נמצא רק חמש דקות נסיעה מהעיירה המפורסמת נאוסה. בצפון האי פארוס. החוף מוקף תפאורת סלעים מיוחדים שיוצרים בריכות קטנות ומפרצונים, הים צלול ומהפנט. בקרבת החוף יש כפר קטן ויש גם מספר טברנות.