אנטיפארוס לוגראס מולוס פונדה קולימבית'רס דריוס סנטה מריה לפקאס גולדן ביץ' אמבלאס אליקי פיסו ליבאדי פאריקיה נאוסה

נאוסה

ראו את כל אפשרויות הלינה בנאוסה [מלונות,דירות,וילות ] לחצו על כפתור בוקינג.קום לקישור ליעד זה בפארוס.בנאוסה פארוס הצליחו הנאוסווים, לייצר משהוא שהתקשו לייצר בעיירות רבות ביוון, נאוסה מאז ומתמיד הייתה עיירת דייגים שלווה ושקטה בצפון האי פארוס וגם נמל היאכטות של האי עצמו, לפני כעשור גילו הנאוסוים שהכפר שלהם הולך ומפתח לכיוון תירותי, יותר ויותר נופשים רצו להגיע לכאן לשבת בטברנות על המזח, להנות מהבריזה של הים וללון בבתי הדייגים עצמם, הם החליטו לשמור על נאוסה ככפר דייגים ולפתח אותו תיירותית בכיוון הזה, כפר דייגים משודרג וכך הוא היום, הנמל היפה הוא איזור מלא בטברנות טובות, סירות דייגים, מזרקות, גשר על נחל, יאכטות ורשתות דייגים ולצידם בתי קפה עדכניים, פאבים וברים המושכים אליהם תיירים ומקומיים עד השעות הקטנות של הלילה או בעצם הבוקר.. 

הפאבים וחיי הלילה של נאוסה בסיכומו של דבר אטרקטיבים יותר מאלה של פריקיה בירת האי, זאת בשל האיכות והמיקום המעולה של הפאבים ובתי הקפה של נאוסה הממוקמים בסימטאות העיר העתיקה ועל המזח לצד נמל הדייגים, הבריזה מהים בשעות הלילה, אווירת השמחה והאלכוהול הנשפכים כאן הופכים את נאוסה למה שהיא, יעד התיירות המובקש ביותר על האי פארוס בחודשים יולי ואוגוסט וגם בתחילת ספטמבר.


משני צידי העיירה נאוסה נמתחים שני חופים חוליים, הקרוב יותר לכניסה הוא חוף קטן אבל מקסים ונעים, בחלק המרוחק יותר ממרכז העיירה מצוי חוף מעולה, אם כי מי שיש לו רכב, יעשה ישחק אותה, אם ייצא מעט מתחומי נאוסה בכדי להגיע גם לחופים המעולים במיוחד של פארוס בקולמבריטיס מנאוסה לכיוון פריקיה, או בגודלן ביץ מנאוסה לכיוון מולוס.

בנוסף תמצאו בנאוסה 4 מינימרקטים, אחד מהם פתוח גם כל הלילה, מאפיות, גילדריות ועוד, משעמם לא יהיה לכם בנאוסה אף פעם, נאוסה הוא הכפר הכי נחשק באי פארוס, אם אתם רוצים ללון במלונות המעולים בנאוסה רצוי לבצע את ההזמנה מוקדם ככל האפשר, ביולי אוגוסט כבר הכל תפוס ומלא עד אפס מקום.יש בנאוסה למעלה מ 30 מסעדות וטברנות מצויינות, לא יהיה חסר לכם מה לאכול, כמעט 24 שעות ביממה, אם זאת מומלץ במיוחד להגיע לאחת הטברנות המפורסמות ביותר באי פארוס.

sigi ichtios
סיגי איכטיוס היאא אחת הטברנות המכובדות והאיכותיות ביותר על האי פארוס והיא גם נמצאת ממש במרכז העניינים בעיירה נאוסה האטרקטיבית, גם אם אתם לנים בנאוסה וגם אם אתם לא, להגיע לסיגי אתם חייבים, מטבח יווני איכותי במיטבו, ראו מידע נוסף על המסעדה המצויינת באתר האינטרנט החדש שלה.
 

בתמונה Lilly Residence - All Suitesבתמונה מלון senia paros אחד המלונות המבוקשים ביותר על האי פארוס, אם כי יש עוד רבים מעולים...
Moraitico
באי פארוס ישנם מספר יקבים מעולים מהענבים המעולים של האי פארוס, Moraitico הוא אחד היקבים המפורסמים והאיכותיים ביותר על האי פארוס ומומלץ מאד לבקר בו ובחנות היינות של היקב אשר בנאוסה, תוכלו לטעום מהיין האדום האורגני או איין הלבן המפורסם כל כך בכל העולם מהאי פארוס.

אתר האינטרנט website

Linardo
דמייני בר / מועדון היושב ממש על קו המים, עדכני ואטרקטיבי עם תיירים ותיירות מכל העולם, ניתן לרקוד או לשבת בפנים או לצאת החוצה לשולחן באר או לשבת על חוף הים באחד הספוטים המקסימים ביותר באי פארוס, זה לינארדו, אחד משלושת הבאים מועדונים העדכניים והמומלצים ביותר באי פארוס, חיי הלילה של האי פארוס הם יוון האמיתית של הלילה, מומלץ מאד.

Fotis
בר / קלאב מקסים בעיירה נאוסה, על קו הים, פתוח רק משעות אחר הצהרים עד העות הקנטנות של הלילה, אתם חייבים והגליע לכאן בשעות האלה, הבריזה מהים, הקוקטלים המיוחדים, העיצוב יווני קיקלאדי טיפוסי, ללא ספק אחד המקומות השווים ביותר לבילוי בנאוסה.