אנטיפארוס לוגראס מולוס פונדה קולימבית'רס דריוס סנטה מריה לפקאס גולדן ביץ' אמבלאס אליקי פיסו ליבאדי פאריקיה נאוסה

golden beach paros

ראו את כל אפשרויות הלינה בחוף חריסי אקטי:

חריסטי אקטי Chrssi Akti v, גולדן ביץ, הוא השילוב המעולה של שני חופים חוליים ארוכים ומקסימים עם מים צלולים וכמה בתי מלון מעולים בדרוג של 4 ו-5 כוכבים ממש על החוף, כולם מלונות בסגנון יווני קיקלאדי ומקסים, בנוסף בחוף זה בשעות הבוקר המאוחר עד שעות אחה"צ מצוייה רוח מדהימה לגלישת רוח, תיירים חובבי גלישת רוח מגיעים לחוף זה מכל אירופה, למי שדואג, יש טווח של כמה מאות מטרים בין החוף החולי הצלול, המעולה לשחייה לבין גולשי הגלים המצויים פנימה יותר לתוך הים, בנוסף בחוף גולדן ביץ הצמוד לחריסטי אקטי, יש בר מעולה ממש על החוף, מספר טברנות בקרבת החוף והוא ללא ספק אחד החופים המרהיבים באי, שווה להגיע לכאן לחופשה או לפחות לטייל לחוף עם רכב.


בדרום מזרח האי פארוס, כעשר דקות דרומית מ-Piso Livadi, מצוי החוף החולי המעולה והארוך ביותר באי פארוס Golden Beach בשמו התיירותי, או חריסי אקטי בשמו המקומי. אם חוף כזה היה בישראל, הוא היה נכבש על ידי מלונות ובעלי עסקים, אך ביוון המצב שונה, מאחר והוא מעט מרוחק ממוקדי הלילה התוססים, הפיתוח כאן הוא איטי למדי, כך שהסבירות שתמצאו חדר פנוי נמוכה מאד, אם כי זהוא מקום מופלא להגיע ברכב לכמה שעות של ים מפנק ובאמת חוף מדהים ביופיו, רוחב הרצועה כלומר מהבתים עד לים כ-30 מטר לפחות והחוף עצמו נמשך כקילומטר וחצי, יש מי שחזר מגולדן ביץ והחליט שמצא תחליף אולטימטיבי לסיני, אם כי במחירי אירופה, כמו בכל החוף המזרחי של האי פארוס. מלבד הים תוכלו לראות את האי נאקסוס השכן ממול כל הזמן, החוף שוכן ממש מול החופים המעולים כם גם שבנאקסוס "אגיוס פרוקופיוס ופלאקה" גם הם ברמתו המעולה של חוף זה.אמנם חיי הלילה בגולדן ביץ אינם הצד החזק של הכפר, אבל יש מספר טברנות טובות וגם לאונג'ים יפים על החוף, בהם תוכלו ללגום בירה קרירה, אבל נאוסה נמצאת רק 20 דקות נסיעה מכאן, מתניעים ונוסעים להעביר את הלילה בנאוסה או פריקיה וחוזרים ללון בחוף היפה ביותר בפארוס.


בכריסי אקטי יש מספר טברנות וכולן טובות. שתי טברנות ממש בסמוך לגולדן ביץ ועוד שתיים קרובות יותר לניו גולדן ביץ Nea Chrissi Akti מה שכן מאחר והשטח עליו יושב גולדן ביץ ייתכן ותזדקקו למעט הליכה מהמלון שלכם לטברנה שבחרתם לאכול בה ארוחת צהרים או ארוחת ערב, מינימרקט או מכולת אין בגולדן ביץ, סעו דרומה או צפונה 5 דקות.